Zaposlitev v podjetju Fines d.o.o.

24.4.2024
Fines d.o.o.
Grosuplje
m/ž
VROČ OGLAS DANES
Povej naprej
Kompatibilnost
Aktiviraj svoj karierni profil in si oglej kako se ujemaš z delovnim mestom
FINES d.o.o.
Industrijska cesta 5
1290 Grosuplje

Dejavnost:
Gostinska oprema; Kovinski izdelki in oprema; Pekarstvo in slaščičarstvo

Število zaposlenih:
20 do 49 zaposlenih

Prihodki (zadnji razpoložljivi podatek):

Spletna stran:

Inženir za razvoj in načrtovanje elektro naprav

Industrijska cesta 5T: +386 1 788 83 40
1290 GrosupljeE: info@fines.si
SlovenijaW: www.fines.si

Podjetje Fines je napredno tehnološko razvojno podjetje in eden izmed vodilnih proizvajalcev najsodobnejših peči. Podjetje se ukvarja z razvojem in proizvodnjo tehnološko dovršenih sodobnih računalniško krmiljenih peči za pekarstvo in v svojo ekipo vabi nove in ambiciozne sodelavce. Podjetje proizvaja butične visoko dovršene komercialne peči za pekarstvo in je po tehnoloških inovacijah tudi eno izmed vodilnih podjetij v Evropi. Podjetje izdelke, ki so produkt lastnih inovacij in razvoja, prodaja drugim proizvajalcem priznanih evropskih znamk, ki naše izdelke potrebujejo za najzahtevnejše kupce.

ZAPOSLITEV V PODJETJU FINES d.o.o.

Zaradi novih izzivov zaposlimo motivirane sodelavce na različna delovna mesta:

Našim novim sodelavcem nudimo:

  • zaposlitev v stabilnem, zmerno rastočem in perspektivnem podjetju,
  • zaposlitev za nedoločen čas,
  • priučitev za vsa dela v proizvodnji,
  • delo v urejenem delovnem okolju,
  • možnost strokovnega razvoja in napredovanja,
  • stimulativno plačilo.
Prijavo z življenjepisom pošljite na info@fines.si . Prijavo lahko pošljete tudi po pošti na naš naslov Fines d.o.o., Industrijska cesta 5, 1290 Grosuplje ali nas pokličete na tel. št. 01 788 83 40, v času med 8.00 in 15.00 uro.
Ne odlašaj s prijavo!
Bodi med prvimi.

Opis delovnega mesta

Podjetje Fines, napredno tehnološko razvojno podjetje in je eden izmed vodilnih proizvajalcev najsodobnejših peči. Podjetje se ukvarja z razvojem in proizvodnjo tehnološko dovršenih sodobnih računalniško krmiljenih peči za pekarstvo, v svojo ekipo vabi nove in ambiciozne sodelavce. Podjetje proizvaja butične visoko dovršene komercialne peči za pekarstvo in je po tehnoloških inovacijah tudi eno izmed vodilnih podjetij v Evropi. Podjetje izdelke, ki so produkt lastnih inovacij in razvoja, prodaja drugim proizvajalcem priznanih evropskih znamk, ki naše izdelke potrebujejo za najzahtevnejše kupce.

- specialist sestavljalec peči v proizvodnji
- operativni nabavni referent – komisionar
- pecialist za krivljenje pločevine

Kaj pričakujemo

x

Kaj nudimo

- zaposlitev v stabilnem, zmerno rastočem in perspektivnem podjetju,
- zaposlitev za nedoločen čas,
- priučitev za vsa dela v proizvodnji,
- delo v urejenem delovnem okolju,
- možnost strokovnega razvoja in napredovanja,
- stimulativno plačilo.

Dejavnost:

Izberi področje dela